| Značka | Nitecore |
| Typ | 18650 |
| Kapacita | 3500 mAh |
| Kompatibilní značka | všechna zařízení podporující 18650 Li-ion akumulátory (3,6 V) |
| Napětí | 3,6 V |
| Kapacita Wh | 12,6 Wh |
| Způsob nabíjení | externí nabíječka pro Li-ion 18650 akumulátory |
| Kompatibilní zařízení | zařízení podporující akumulátory typu 18650 |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Hmotnost | 0,0456 kg |
| Rozměry (švh) | 6,92 × 1,83 cm |