Nitecore NP-FZ100 USB-C je dobíjecí Li-ion akumulátor určený pro vybrané fotoaparáty Sony. Nabízí kapacitu 2250 mAh a možnost přímého USB-C nabíjení, což zajišťuje pohodlné použití bez nutnosti externí nabíječky.
Baterie poskytuje stabilní výkon 7,2 V a energii 16,2 Wh, což je ideální pro fotografování i natáčení videa. Díky kompaktním rozměrům je vhodná jako náhradní nebo cestovní baterie.
| Značka | Nitecore |
| Typ | NP-FZ100 |
| Kapacita | 2250 mAh |
| Kompatibilní značka | Sony |
| Napětí | 7,2 V |
| Kapacita Wh | 16,2 Wh |
| Způsob nabíjení | USB-C |
| Kompatibilní zařízení | Sony α7 III Sony α7R III Sony α7R IV Sony α7S III Sony α9 Sony α9 II Sony α6600 Sony α7C Sony α1 Sony FX3 |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Rozměry (švh) | 5,2 × 3,87 × 2,25 cm |