Duracell BP-511 / BP-512 (DRC511) je kvalitní lithium-iontová dobíjecí baterie určená pro digitální fotoaparáty Canon. Poskytuje stabilní výkon a spolehlivý zdroj energie pro fotografování i natáčení videa. Díky moderní Li-Ion technologii nabízí dlouhou životnost, nízké samovybíjení a konzistentní výkon při každém použití. Je vhodná jako náhradní nebo záložní baterie pro fotografy, kteří potřebují mít dostatek energie vždy po ruce.
| Značka | Duracell |
| Typ | BP-511 BP-512 |
| Kapacita | 1020 mAh |
| Kompatibilní značka | Canon |
| Napětí | 7,4 V |
| Kapacita Wh | 7 Wh |
| Způsob nabíjení | externí nabíječka pro Li-Ion akumulátory |
| Kompatibilní zařízení | fotoaparáty a videokamery používající baterie BP-511 nebo BP-512 |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Hmotnost | 0,085 kg |
| Rozměry (švh) | 5,0 × 3,6 × 1,4 cm |