Duracell NP-FM500H (DR9695) je kvalitní lithium-iontová dobíjecí baterie určená pro digitální fotoaparáty Sony. Nabízí vysokou kapacitu a stabilní výkon, díky kterému zvládnete dlouhé fotografické výpravy i natáčení videa bez zbytečných přerušení. Moderní Li-Ion technologie zajišťuje dlouhou životnost, nízké samovybíjení a spolehlivý provoz při každém použití. Je ideální jako hlavní i záložní zdroj energie pro náročnější fotografy.
| Značka | Duracell |
| Typ | NP-FM500H |
| Kapacita | 1600 mAh |
| Kompatibilní značka | Sony |
| Napětí | 7,4 V |
| Kapacita Wh | 11 Wh |
| Způsob nabíjení | externí nabíječka pro Li-Ion akumulátory |
| Kompatibilní zařízení | fotoaparáty používající baterii NP-FM500H |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Hmotnost | 0,085 kg |
| Rozměry (švh) | 5,5 × 3,8 × 2,0 cm |