| Značka | Nitecore |
| Typ | 14500 |
| Kapacita | 850 mAh |
| Kompatibilní značka | Nitecore zařízení podporující 14500 články |
| Napětí | 3,7 V |
| Kapacita Wh | 3,15 Wh |
| Způsob nabíjení | externí nabíječka pro 14500 Li-ion akumulátory |
| Kompatibilní zařízení | kompaktní LED svítilny čelovky přenosná elektronika zařízení kompatibilní s 14500 Li-ion články |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Rozměry (švh) | 1,42 × 5,2 cm |