| Značka | Nitecore |
| Typ | 18650 |
| Kapacita | 2600 mAh |
| Kompatibilní značka | Nitecore zařízení podporující 18650 články |
| Napětí | 3,7 V |
| Kapacita Wh | 8,5 Wh |
| Způsob nabíjení | externí nabíječka pro 18650 Li-ion akumulátory |
| Kompatibilní zařízení | LED svítilny čelovky outdoorová elektronika zařízení s vyšším odběrem energie zařízení kompatibilní s 18650 Li-ion články |
| Typ akumulátoru | Li-ion (protected) |
| Rozměry (švh) | 1,88 × 6,9 cm |