| Značka | Nitecore |
| Typ | 18650 |
| Kapacita | 2900 mAh |
| Kompatibilní značka | Nitecore zařízení podporující 18650 články |
| Napětí | 3,6 V |
| Kapacita Wh | 10,44 Wh |
| Způsob nabíjení | externí nabíječka pro 18650 Li-ion akumulátory |
| Kompatibilní zařízení | LED svítilny čelovky outdoorová elektronika zařízení používaná v extrémně nízkých teplotách expediční a záchranářská technika |
| Typ akumulátoru | Li-ion (low temperature) |
| Hmotnost | 0,05 kg |
| Rozměry (švh) | 1,85 × 6,9 cm |