| Značka | Nitecore |
| Typ | 21700 |
| Kapacita | 6000 mAh |
| Kompatibilní značka | univerzální |
| Napětí | 3,6 V |
| Kapacita Wh | 21,6 Wh |
| Způsob nabíjení | externí nabíječka pro 21700 Li-ion akumulátory |
| Kompatibilní zařízení | výkonné LED svítilny zařízení s vysokým odběrem energie outdoorové a pracovní vybavení podporující 21700 články |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Rozměry (švh) | 2,2 × 7,54 cm |