Sony NP-F750 je výkonný bateriový pack určený pro kamery, monitory a LED světla, který poskytuje dlouhou výdrž při foto i video práci. Díky kapacitě 5200 mAh nabízí stabilní napájení pro delší natáčení bez častého dobíjení.
Baterie je vhodná pro širokou škálu profesionální video techniky i příslušenství a je často využívaná také u monitorů a LED panelů.
| Značka | Nitecore |
| Typ | NP-F750 |
| Kapacita | 5200 mAh |
| Kompatibilní značka | Sony (NP-F série) |
| Napětí | 7,4 V |
| Kapacita Wh | 38,5 Wh |
| Způsob nabíjení | externí nabíječka pro NP-F série |
| Kompatibilní zařízení | Sony NEX FS700 Sony HXR-NX5N Sony HXR-NX100 Sony HDR-AX2000E Sony FDR-AX1 Godox LED světla Feelworld monitory Z CAM kamery další zařízení podporující NP-F baterie |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Hmotnost | 0,193 kg |
| Rozměry (švh) | 7,07 × 3,87 × 3,97 cm |