Nitecore NP-FZ100 Smart Battery je inteligentní Li-ion akumulátor určený pro vybrané fotoaparáty Sony, který kromě vysoké kapacity nabízí i pokročilé smart funkce pro správu energie.
Díky integraci s aplikací NNERGY umožňuje sledování stavu baterie v reálném čase a nabízí režim Storage Mode, který při delším nepoužívání automaticky sníží nabití na 70 %, čímž prodlužuje životnost článku. Baterii lze také aktualizovat pomocí OTA firmwaru.
| Značka | Nitecore |
| Typ | NP-FZ100 |
| Kapacita | 2280 mAh |
| Kompatibilní značka | Sony |
| Napětí | 7,2 V |
| Kapacita Wh | 16,4 Wh |
| Způsob nabíjení | externí nabíječka NP-FZ100 kompatibilní Nitecore nabíječky |
| Kompatibilní zařízení | Sony Alpha A6600 Sony Alpha A7 III Sony Alpha A7R III Sony Alpha A9 Sony Alpha A9 II |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Hmotnost | 0,082 kg |
| Rozměry (švh) | 5,2 × 3,87 × 2,25 cm |