| Značka | Duracell |
| Typ | KLIC-7001 |
| Kapacita | 700 mAh |
| Kompatibilní značka | Kodak |
| Napětí | 3,7 V |
| Kapacita Wh | 2 Wh |
| Způsob nabíjení | externí nabíječka pro Li-Ion akumulátory |
| Kompatibilní zařízení | fotoaparáty používající baterii KLIC-7001 |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Hmotnost | 0,023 kg |
| Rozměry (švh) | 3,9 × 3,5 × 0,5 cm |