Leofoto statyw Rapid Ranger LSR-284CLH-30
product ID
Manufacturer
Leofoto
Warranty
2 years
8 940 KčPrice incl. VAT
Central Warehouse
9 ks – doručení do 4 pracovních dnů
📷 Na doplnění detailních informací právě pracujeme.
Děkujeme za vaši trpělivost.
Tým Fotobatohy.cz
Bezkolumnowy design powoduje, że statyw jest bardziej kompaktowy i stabilny. Statywy Leofoto zostały zaprojektowane aby nadążać za trendami dotyczącymi aparatów i pomagać użytkownikom w dostosowywaniu się do nowych trendów. Jako jeden z najbardziej profesjonalnych producentów w tej branży, Leofoto nigdy nie przestaje projektować innowacyjnego wsparcia, aby sprostać zmieniającym się potrzebom fotografów.100% włókno węglowe Toray. Wszystkie końcówki zacisków są w całości pokryte gumą z żelu krzemionkowego. LH-30 Specyfikacja: Szybkozłączka: BPL-50 Średnica kuli: 30mm Wysokość: 78mm Średnica podstawy: 47mm Nośność: 15kg Waga: 310g Specyfikacja: Udźwig: 10kg Waga: 1.6kg Sekcje nóg: 4 Maksymalna wysokość: 1380mm Minimalna wysokość: 150mm Wysokość po złożeniu: 555mm