Nitecore NL1485 je nabíjecí Li-ion akumulátor typu 14500 s kapacitou 850 mAh, určený pro kompaktní elektronická zařízení a svítilny. Poskytuje stabilní výkon a je vhodný pro běžné i přenosné použití.
Baterie je vybavena ochranným obvodem proti přebití, hlubokému vybití a zkratu, což zajišťuje bezpečný provoz a prodlužuje její životnost. Lze ji nabíjet v klasických nabíječkách pro Li-ion články.
| Značka | Nitecore |
| Typ | 14500 |
| Kapacita | 850 mAh |
| Kompatibilní značka | Nitecore zařízení podporující 14500 články |
| Napětí | 3,7 V |
| Kapacita Wh | 3,15 Wh |
| Způsob nabíjení | externí nabíječka pro 14500 Li-ion akumulátory |
| Kompatibilní zařízení | kompaktní LED svítilny čelovky přenosná elektronika zařízení kompatibilní s 14500 Li-ion články |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Rozměry (švh) | 1,42 × 5,2 cm |