• Fotobatohy
 • Brauchen Sie Hilfe?
  Chat mit uns!
  Mo-Fre: 9.00 – 17.00 (CET)
 • Mein profil
 • ist leer
  0,- €
Omezený počet kusů
Nová fotoalba Printworks
Vše pro Polaroid i Instax
 Novinky
Provoz na Velikonoce

Užijte si Velikonoce se slevovým kupónem KURATKA. Některé objednávky vyexpedujeme v sobotu. Jinak až v úterý. Děkujeme za pochopení, hezké svátky!


Aktualizace obchodních podmínek

V souladu s tzv. tlačítkovou novelou jsme aktualizovali Všeobecné obchodní podmínky. Doplnili jsme informace o způsobu platby. Mehr anzeigen...

 Hodnocení zákazníků

 • BH
  Barbara, Zlín     
  Super jednání, Při nedostupnosti objednaného zboží byla nabídnuta alternativa za sníženou cenu.

 • VD
  Veronika, Mladá Boleslav     
  Kvalita výrobku , Rychlá odpovědi na dotaz, Perfektní komunikace. Přesto že jsem si 20 12. vybrala zboží, které nebylo skladem, přes komunikace s pánem mi batoh doručili 23. 12. Moc děkuji.

 • ?
  Registrierter Kunde     
  dobrý výběr, správné informace, kde jinde měli neúplné nebo žádné informace, tak tady to měli popsaný správně. Líbí se mi dobře popsané produktové stránky a chat, kde vám poradí, jestli se vám tam vejde přímo vaše technika.
Zeig mehr

5 otázek, které byste si měli položit při výběru fotobatothu

 • hinzugefügt: 31.10.2022   |   Autor: Lukáš Řezník

Výběr vhodného zavazadla pro vaši fotografickou nebo video výbavu nepodceňujte. Je to místo, kde bude vaše technika pravděpodobně nejčastěji, pokud nepočítáme vaše ruce. Provedeme vás výběrem fotobatohu nebo fotobrašny, abyste zakoupené zavazadlo nemuseli vracet a ztrácet tak čas.

Na začátku je důležité si položit 5 klíčových otázek.

 1. Potřebujete univerzální design batohu?

  Měníte tělo, objektivy a další příslušenství na každé focení? Budete tak nosit pokaždé něco trochu jiného? Pokud ano, tak budete muset vybírat mezi batohy, které mají přizpůsobitelný systém ukládání techniky.

 2. Kam si budete batoh s technikou nejčastěji brát?

  Budete fotit v centru města nebo za městem v lesích? Budou to spíše Alpy nebo egyptské pouště? Ne všechny batohy jsou na takové rozptyly přizpůsobeny a je tak potřeba brát v úvahu, kde se budete pohybovat častěji. A pokud vyrazíte párkrát do roka na cestu do Afriky, pak využít třeba půjčovnu. Nezapomeňte, že některé batohy nemají integrovanou pláštěnku nebo jsou z promokavého materiálu.

 3. Cestujete za fotografováním často?

  Tady jde spíš o způsob cestování a jeho četnost. Musíte si říct, zda budete cestovat především vlakem a letadlem – pak je potřeba myslet na rozměry vhodné pro palubní zavazadla. A zároveň se vám do něj kromě techniky musí vejít všechny ostatní věci od pasu s peněženkou, přes svačinu až po náhradní ponožky a mikinu.

 4. Jaký styl batohu hledáte?

  Hledáte spíše sofistikovaný batoh s vestavěnou nabíječkou a designem do města nebo robustí fotobatoh připravený na každé dobrodružství? Nezapomeňte, že batoh by měl o vás i vypovídat. Předpokládáme, že na svatby nebudete jezdit s maskovaným National Geographic fotobatohem.

 5. Bude váš batoh potřebovat pomocníka?

  Obecně platí, že čím větší job, tím více techniky. Je tedy možné, že budete potřebovat v některých projektech ještě přidat. A možná už bude lepší pořídit spíše kufr.

Tohle je pět otázek, které pokládáme zákazníkům my, když se s námi radí. Je to takový základní checklist při výběru. Pokud si dokážete zodpovědět na všechny otázky upřímně a nezaujatě, máte všechny předpoklady pro to, abyste se pustili do filtrování produktů.

Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám a my se vám ozveme!

 
Wir verwenden Cookies für das reibungslose Funktionieren unserer Website und ihrer Funktionen. Mithilfe von Cookies merken wir uns beispielsweise auch Ihre bevorzugte Sprache, erhöhen die Relevanz der angezeigten Anzeigen für Sie, berechnen die Anzahl der Seitenbesuche und merken uns Ihre auf der Seite vorgenommenen Einstellungen.