• Fotobatohy
  • Rádi vám poradíme
    +420 228 811 811
    Po - Pá: 9:00 - 18:00
  • Můj účet
  • Košík je prázdný
    za 0 Kč

Průvodce

Jak vybrat fotobatoh, fotobrašnu, světla nebo první Polaroid

Výběr fotografického vybavení byste neměli uspěchat stejně jako jste neuspěchali výběr samotné techniky. Připravili jsme pro vás tedy několik průvodců výběrem foto i video vybavení. Zcela otevřeně vám zde popíšeme jak vybrat nejvhodnější fotobatoh nebo fotobrašnu. Ukážeme vám, kdy už sáhnout po speciálním kufru a kdy zvolit třeba jen popruh. Poradíme vám, jaká vybrat světla pro interiér i pro exteriér. A pokud by vás zajímalo cokoliv dalšího, můžete nám napsat na dotazy@fotobatohy.cz a my pro vás průvodce rádi připravíme.

Pokud chcete poradit s výběrem konkrétního vybavení (batoh, brašna, polaroid...) dle vašich požadavků, vyplňte formulář níže a někdo od nás se vám ozve a probere to s vámi v klidu, klidně i přes videohovor.

Máte zrcadlovku, kameru dron a chcete vybrat dobrý fotobatoh v poměru cena/výkon? Hledáte nejvhodnější první Polaroid pro vaši 11letou dceru? Poradíme si s jakýmkoliv požadavkem zákazníka. Neváhejte nám napsat na dotazy@fotobatohy.cz nebo zavolat na +420 228 811 811.

Pokud chcete, aby vám zavolal náš specialista, prosím, vyplňte formulář níže.

 
Používáme cookies. Díky nim vám náš eshop funguje tak, jak má. Pomůžou vám zapamatovat nastavení jazyku, měny nebo adresy. Také vám díky nim doporučíme produkty, které jsou přesně pro vás. Více najdete v našich zásadách pro cookies.