• Fotobatohy
 • Brauchen Sie Hilfe?
  Chat mit uns!
  Mo-Fre: 9.00 – 17.00 (CET)
 • Mein profil
 • ist leer
  0.00,- $
Fotobatohy.cz | foto a video příslušenství
 Novinky
Velikonoční expedice

Vážení přátelé dobrého světla, rádi bychom vám popřáli krásné velikonoční svátky a informovali vás, že expedice během svátků bude probíhat v sobotu (u vybraných dopravců) a poté až v úterý 19. 4.


Objednávky do Alzaboxu

Nechte si zásilku doručit pohodlně do nejbližšího Alzaboxu! Při objednávání zvolte způsob dopravy Zásilkovna a vyhledejte váš oblíbený Alzabox. Pozor, některé Alzaboxy i Z-boxy mohou být občas přetížené, a tak se může doručení zásilky protáhnout.

 Hodnocení zákazníků
 •  dobrý výběr, správné informace, kde jinde měli neúplné nebo žádné informace, tak tady to měli popsaný správně. Líbí se mi dobře popsané produktové stránky a chat, kde vám poradí, jestli se vám tam vejde přímo vaše technika. 
 •  Vsechno v poradku. 
 •  Dobrá nabídka, cena v pohodě. Trochu oldschool design, ale přehledné to mají. Ale skvelá podpora, necpali mi nejdrazší pridukt, ale reálně podle zkušeností poradili. Trochu dražší dobírka. 
mehr anzeigen...
 Kalkulačka měn
Společnost Kodak Alaris oznámila uvedení oblíbeného barevného negativního filmu Kodak Gold 200 ve formátu 120.

Je to poprvé, co je film nabízen Kodak Gold 200 v tomto formátu od roku 1997, kdy Kodak Gold nahradil dřívější emulzi Kodacolor Gold.

„Formát filmu 120 byl představen již v roce 1901 pro fotoaparát Brownie No 2,“ uvedl Thomas Mooney, manažer produktů pro snímání filmů v divizi Kodak Moments společnosti Eastman Kodak. Přestože je na světě již 120 let, stále patří k nejoblíbenějším filmovým formátům, které se používají dodnes. Jedním z hlavních důvodů jeho obliby je, že větší filmový negativ lze výrazně zvětšit, aniž by se ztratila kvalita obrazu.

Je to skvělá příležitost pro začínající fotografy, kteří chtějí přejít z 35mm na středoformátovou fotografii.

Datasheet

Nastavte si sledování naskladnění kliknutím na tlačítko Sledovat (ikonka oka).

 Spezifikation
ZnačkaKodak
Barevnostbarevný
Typ filmusvitkový film
Citlivost200 ISO
Zrnojemné
Kontraststřední
Charakteristika teplé barvy, nízká zrnitost, syté a živé barvy, dobrá pružnost, odstíny do žluté
Vhodné pro foceníkaždodenní aktivity
 
Wir verwenden Cookies für das reibungslose Funktionieren unserer Website und ihrer Funktionen. Mithilfe von Cookies merken wir uns beispielsweise auch Ihre bevorzugte Sprache, erhöhen die Relevanz der angezeigten Anzeigen für Sie, berechnen die Anzahl der Seitenbesuche und merken uns Ihre auf der Seite vorgenommenen Einstellungen.