• Fotobatohy
 • Brauchen Sie Hilfe?
  Chat mit uns!
  Mo-Fre: 9.00 – 17.00 (CET)
 • Mein profil
 • ist leer
  0.00,- €
Nová fotoalba Printworks
Vše pro Polaroid i Instax
 Novinky
Ohlédnutí za Setkáním Fotografů

My jsme si 34. ročník s vámi velmi užili. Děkujeme za každou diskuzi a těšíme se zase na příště! mehr anzeigen...


Nová fotoalba Printworks!

Naskladnili jsme nová fotoalba od Printworks. Dlouhodobě oblíbená a elegantní alba, která svým designem nezestárnou stejně jako vaše vzpomínky na fotkách. mehr anzeigen...

 Hodnocení zákazníků

 • ?
  Registrierter Kunde     
  dobrý výběr, správné informace, kde jinde měli neúplné nebo žádné informace, tak tady to měli popsaný správně. Líbí se mi dobře popsané produktové stránky a chat, kde vám poradí, jestli se vám tam vejde přímo vaše technika.

 • ?
  Registrierter Kunde     
  Vsechno v poradku.

 • ?
  Registrierter Kunde     
  Dobrá nabídka, cena v pohodě. Trochu oldschool design, ale přehledné to mají. Ale skvelá podpora, necpali mi nejdrazší pridukt, ale reálně podle zkušeností poradili. Trochu dražší dobírka.
Zeig mehr

NANEU Adventure K4L: opravdový parťák na cesty

 • hinzugefügt: 10.11.2020

Aktualizace: Adventure K4L už se nyní vyrábí v druhé verzi, nicméně co je řečeno v recenzi, stále platí.

Fotobatoh Adventure K4L můžeme považovat za vlajkovou loď firmy NANEU mezi fotobatohy střední třídy. Dolní komora je dostatečně prostorná pro bohatou fotovýbavu, horní komora je naprosto dostačující z hlediska prostoru pro osobní věci i k delším túrám nebo výletům. Pro turisty, kteří bez notebooku neudělají ani krok (případně pro ty, které stálé připojení k internetu živí, nebo potřebují nějakou zábavu pro drobotinu), určitě potěší prostorná polstrovaná komora, kde se bez problémů vejde notebook do úhlopříčky 17". Pro ty, co notebook sebou na túru nepotřebují, využijí tuto komoru pro další spoustu věcí osobní potřeby.

k4l-8.jpg

Batoh K4L má svého menšího bratra - typ Adventure K3L. Tento je velice podobný svému většímu a modernějšímu sourozenci, je však o pár centimetrů nižší a o něco "baculatější", neumístíte však zde notebook 17", ale pouze do úhlopříčky 15,4". Ve všem ostatním jsou oba batohy téměř totožné, samozřejmě včetně materiálu - voděodolnému balistickému nylonu.

Oba batohy mají stejně umístěnou dolní komoru pro fotovýbavu - kvalitně polstrovanou s množstvím polstrovaných variabilních přepážek a prostorem i pro relativně větší množství fotovýbavy, rozložení bočních í čelních kapes i zadní komoru pro notebook. Na přední straně dolní komory je kapsa na zip, která je dostatečně prostorná pro drobný materiál, jako jsou čistící potřeby, paměťové karty, náhradní baterie, nabíječka, kabely, apod.

k3l_k4l-1.jpg

V horní komoře se nachází standardní organizér - velká plochá síťovaná kapsa na zip v přední straně prostoru, pak dvě volné kapsy a pozice pro psací potřeby. Zadní stěna pak skrývá prostor s malým organizérem. Nad organizérem naleznete další zip s plochou kapsou.

Vzadu, za těmito kapsami, se nalézá třetí prostor - velká plochá kapsa, která pojme 17" notebook, případně dokumenty, knihy, nebo jiné osobní věci. 

U obou uvedených batohů lze, pomocí suchých zipů, celé dno během okamžiku vyjmout, polstrovaný prostor pro fotovýbavu vytáhnout ven a spojit tuto horní komoru s dolní. Získáte tak standardní velký batoh s velkým prostorem a kapsou pro notebook pro chvíle, kdy nebudete potřebovat sebou brát fotovýbavu.

Ramenní popruhy a zádová část jsou dobře polstrované, doplněné o zkracovací popruhy. Samozřejmostí je odpružený a výškově seřiditelný hrudní popruh a bederní popruh s oky, pro připevnění dalšího příslušenství. 

Součástí fotobatohu je pláštěnka z jedné strany tmavá, z druhé stříbrná (proti prudkému slunci nebo tepelnému záření) uložená v síťované kapse, kterou lze připnout k bederním popruhům. Pojme i malou PET láhev.

 
Wir verwenden Cookies für das reibungslose Funktionieren unserer Website und ihrer Funktionen. Mithilfe von Cookies merken wir uns beispielsweise auch Ihre bevorzugte Sprache, erhöhen die Relevanz der angezeigten Anzeigen für Sie, berechnen die Anzahl der Seitenbesuche und merken uns Ihre auf der Seite vorgenommenen Einstellungen.