• Fotobatohy
 • Need Help?
  +420 228 811 811
  Mo-Fri: 9AM – 5PM CET
 • My profile
 • is empty
  in 0 Kč
Omezený počet kusů
Nová fotoalba Printworks
Vše pro Polaroid i Instax
 Novinky
Změna platební brány, platba v CZK i EUR

Vážení zákazníci, od 11. 5. 2024 vám nově umožňujeme platit českou platební bránou Comgate. Je vám k dispozici mnohem více způsobů platby. Nově je možné platit kartou i v EUR.


Změna DPH od 1. 1. 2024

Vážení zákazníci, od nového roku vchází v platnost novela o změně sazeb DPH. V našem sortimentu nedochází k žádným změnám. Přesto vás žádáme o pečlivou kontroluj objednávek na IČ. S dotazy nás neváhejte kontaktovat.

 Hodnocení zákazníků

 • ?
  Verified customer     
  Rychle dodani. Nenasla jsem.

 • PV
  Petra, Praha     
  Vstricnost, Ochota, Rychlost.

 • ZH
  Zdeněk, Broumov     
  Rychlé doručení, Dobře zabalená zásilka, Dobrá komunikace.

 • BH
  Barbara, Zlín     
  Super jednání, Při nedostupnosti objednaného zboží byla nabídnuta alternativa za sníženou cenu.
Show more
 Události z foto oboru

Aputure představuje nové lampy pro filmaře a nejmenší kapesní LED světlo

 • Added: 28.04.2022   |   Author: Lukáš Řezník

Aputure na veletrhu NAB 2022 představilo nová LED světla pro videoprodukci – full-color lampu LS 600c Pro, trubicové světlo MT Pro a MC Pro. Každý z nových produktů nabízí plné možnosti osvětlení RGB.

Lampa Aputure LS 600c Pro je nejnovějším modelem řady Light Storm (LS) 600 a druhým nejvýkonnějším bodovým LED světlem společnosti Aputure. Předchozí dva modely LS 600 od společnosti Aputure se dodávaly v denním (5600K) a dvoubarevném (2700K-6500K) provedení. Nový model LS 600c Pro poskytuje plnobarevný výstup díky čipové sadě RGBWW LED. Světlo o výkonu 600 W má standardní držák Bowens, takže je kompatibilní s širokou škálou příslušenství a modifikátorů světla, včetně hyperreflektoru řady LS 600, který se dodává s novým modelem LS600c Pro. Ten umožňuje soustředit světlo pro dosažení výkonu 4 150 luxů na 3 metry.

Aputure LS 600c Pro se začne prodávat spíše ke konci roku za cenu 2 490 amerických dolarů.

Trubicové světlo Aputure MT RGB je, podle společnosti, nejjasnější LED trubicové světlo dostupné na trhu s nejvyšším rozlišením pixelového mapování a nejrychlejší obnovovací frekvencí. Díky vyšší hustotě pixelů dokáže také stmívat méně než konkurenční trubicová světla. Trubice odpovídá barevným čipům, které se nacházejí v modelu LS 600c Pro. Trubice lze propojit pomocí aplikace Sidus Link. Díky ní může ovládat zabudovaný bezdrátový DMX. Baterie vydrží svítit něco málo přes 100 minut.

Co se týče použitelnosti, MT má integrované magnety. Dodává se s 45stupňovou měkkou voštinovou mřížkou a mini stativem s kulovou hlavou. Společnost Aputure uvádí výkon 597+ luxů na vzdálenost 0,5 m. Datum vydání ani cena nebyly oznámeny.

Nabitý program NAB 2022 uzavírá nový model MC Pro. Jedná se o nejmenší kapesní LED světlo na světě s plným RGB. MC Pro váží pouhých 225 g a má rozměry 108 x 70 x 25 mm. Je magnetické a nabíjí se bezdrátově, což nabízí snadné použití. Oproti původnímu modelu MC, uvedenému na trh v roce 2019, přináší MC Pro o 40 % jasnější výkon, užší úhel vyzařování 45 stupňů a rozšířený rozsah barevných teplot. Model MC Pro nyní nabízí teplotu barev od 2 000 do 10 000 kelvinů. Světlo využívá stejnou technologii RGBWW jako nové světlo LS 600c Pro. Světlo MC Pro je plně laditelné v režimu RGB a dokáže vytvořit více než miliardu barev. Stejně jako původní světlo MC a trubicové světlo MT RGB je i MC Pro kompatibilní s aplikací Sidus Link a lze jej ovládat bezdrátově.

Stejně jako u nového trubicového světla, ani u MC Pro zatím není k dispozici datum vydání ani informace o ceně.

Zdroj: NAB 2022, Aputure a DPreview

 
We use cookies for the proper functioning of our website and its functions. With the help of cookies, we also, for example, remember your preferred language, increase the relevance of the displayed ads for you, calculate the number of visits to the site and remember your settings made on the site.