• Fotobatohy
  • Need Help?
    +420 228 811 811
    Mo-Fri: 9AM – 5PM CET
  • My profile
  • is empty
    in 0 Kč

Průvodce

Jak vybrat fotobatoh, fotobrašnu, světla nebo první Polaroid

Výběr fotografického vybavení byste neměli uspěchat stejně jako jste neuspěchali výběr samotné techniky. Připravili jsme pro vás tedy několik průvodců výběrem foto i video vybavení. Zcela otevřeně vám zde popíšeme jak vybrat nejvhodnější fotobatoh nebo fotobrašnu. Ukážeme vám, kdy už sáhnout po speciálním kufru a kdy zvolit třeba jen popruh. Poradíme vám, jaká vybrat světla pro interiér i pro exteriér. A pokud by vás zajímalo cokoliv dalšího, můžete nám napsat na dotazy@fotobatohy.cz a my pro vás průvodce rádi připravíme.

Pokud chcete poradit s výběrem konkrétního vybavení (batoh, brašna, polaroid...) dle vašich požadavků, vyplňte formulář níže a někdo od nás se vám ozve a probere to s vámi v klidu, klidně i přes videohovor.

Jak si vybrat svůj první instantní fotoaparát

Jak si vybrat svůj první instantní fotoaparát

Možná jste si sami položili otázku: mám si pořídit Polaroid nebo Instax? A je pro mě vůbec instantní fotoaparát to pravé? Tak tohle je článek právě pro vás. Přečtěte si, co byste měli před nákupem vašeho prvního okamžitého fotoaparátu zvážit.
Show full article...

Máte zrcadlovku, kameru dron a chcete vybrat dobrý fotobatoh v poměru cena/výkon? Hledáte nejvhodnější první Polaroid pro vaši 11letou dceru? Poradíme si s jakýmkoliv požadavkem zákazníka. Neváhejte nám napsat na dotazy@fotobatohy.cz nebo zavolat na +420 228 811 811.

Pokud chcete, aby vám zavolal náš specialista, prosím, vyplňte formulář níže.

 
We use cookies for the proper functioning of our website and its functions. With the help of cookies, we also, for example, remember your preferred language, increase the relevance of the displayed ads for you, calculate the number of visits to the site and remember your settings made on the site.