Nitecore IMR18650 3100mAh 35A je vysokoproudý Li-ion akumulátor typu 18650 určený pro zařízení s velmi vysokým odběrem energie. Díky vysokému vybíjecímu proudu je vhodný zejména pro náročné aplikace, kde je potřeba okamžitý výkon.
Baterie je navržena pro stabilní výstup a bezpečný provoz, s důrazem na výkon a odolnost. Je kompatibilní s nabíječkami Nitecore řad I, D a SC.
| Značka | Nitecore |
| Typ | 18650 IMR |
| Kapacita | 3100 mAh |
| Kompatibilní značka | Nitecore |
| Napětí | 3,7 V |
| Kapacita Wh | 11,47 Wh |
| Způsob nabíjení | Nitecore nabíječky (I / D / SC série) |
| Kompatibilní zařízení | high-drain elektronická zařízení výkonné svítilny a taktické LED systémy vaping zařízení (dle výrobce) zařízení vyžadující vysoký pulzní proud |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Rozměry (švh) | 1,86 × 6,5 cm |