| Značka | Nitecore |
| Typ | NP-FZ100 |
| Kapacita | 2250 mAh |
| Kompatibilní značka | Sony |
| Napětí | 7,2 V |
| Kapacita Wh | 16,2 Wh |
| Způsob nabíjení | externí nabíječka (doporučeno Nitecore USN4 dual slot charger) |
| Kompatibilní zařízení | Sony α1 Sony α7 III Sony α7R III Sony α7R IV Sony α9 Sony α9 II Sony α6600 Sony α7S III Sony FX3 |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Hmotnost | 0,081 kg |
| Rozměry (švh) | 5,18 × 3,88 × 2,26 cm |