| Značka | Nitecore |
| Typ | EN-EL15B |
| Kapacita | 2040 mAh |
| Kompatibilní značka | Nikon |
| Napětí | 7,2 V |
| Kapacita Wh | 14,6 Wh |
| Způsob nabíjení | externí nabíječka (doporučeno Nitecore UNK2 dual slot charger) |
| Kompatibilní zařízení | Nikon D600 Nikon D610 Nikon D750 Nikon D800 Nikon D800E Nikon D810 Nikon D810A Nikon D7000 Nikon D7100 Nikon D7200 Nikon D500 Nikon Z5 Nikon Z6 II Nikon Z7 II Nikon 1 V1 |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Hmotnost | 0,077 kg |