| Značka | Nitecore |
| Typ | 16340 |
| Kapacita | 950 mAh |
| Kompatibilní značka | univerzální |
| Napětí | 3,6 V |
| Kapacita Wh | 3,42 Wh |
| Způsob nabíjení | externí nabíječka pro 16340 Li-ion akumulátory |
| Kompatibilní zařízení | kompaktní LED svítilny EDC svítilny menší elektronická zařízení využívající 16340 akumulátory |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Hmotnost | 0,02 kg |
| Rozměry (švh) | 1,66 × 3,41 cm |