| Značka | Nitecore |
| Typ | 18650 |
| Kapacita | 3400 mAh |
| Kompatibilní značka | univerzální |
| Napětí | 3,7 V |
| Kapacita Wh | 12,24 Wh |
| Způsob nabíjení | micro USB přímo v baterii externí nabíječka pro 18650 Li-ion akumulátory |
| Kompatibilní zařízení | výkonné LED svítilny čelovky lucerny cyklistická světla elektronika využívající 18650 Li-ion akumulátory |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Hmotnost | 0,047 kg |
| Rozměry (švh) | 1,83 × 6,8 cm |