Nitecore NL1840 je nabíjecí Li-ion akumulátor typu 18650 s vysokou kapacitou 4000 mAh, vhodný pro širokou škálu elektronických zařízení. Díky ochrannému obvodu nabízí bezpečný provoz a chrání proti zkratu, přebití i úplnému vybití.
Akumulátor je kompatibilní s nabíječkami Nitecore řady UMS a Ci a zvládne až 500 nabíjecích cyklů. Certifikace IPX6 zajišťuje vyšší odolnost vůči vodě a nepříznivým podmínkám.
| Značka | Nitecore |
| Typ | 18650 |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Kompatibilní značka | univerzální |
| Napětí | 3,6 V |
| Kapacita Wh | 14,4 Wh |
| Způsob nabíjení | externí nabíječka pro 18650 Li-ion akumulátory |
| Kompatibilní zařízení | LED svítilny přenosná zařízení využívající 18650 Li-ion akumulátory outdoorová elektronika |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Rozměry (švh) | 1,86 × 6,98 cm |