| Značka | Nitecore |
| Typ | 21700 |
| Kapacita | 5000 mAh |
| Kompatibilní značka | Nitecore zařízení podporující 21700 články |
| Napětí | 3,6 V |
| Kapacita Wh | 18 Wh |
| Způsob nabíjení | USB-C |
| Kompatibilní zařízení | výkonné LED svítilny outdoorové a taktické svítilny zařízení s vysokým odběrem energie kompatibilní 21700 napájená elektronika |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Rozměry (švh) | 2,17 × 7,72 cm |