| Značka | Nitecore |
| Typ | 21700 |
| Kapacita | 5500 mAh |
| Kompatibilní značka | univerzální |
| Napětí | 3,6 V |
| Kapacita Wh | 19,8 Wh |
| Způsob nabíjení | externí nabíječka pro Li-ion 21700 akumulátory |
| Kompatibilní zařízení | univerzální |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Rozměry (švh) | 2,18 × 7,53 cm |