Sony NP-F970 je vysoce kapacitní bateriový pack určený pro kamery, videokamery a studiové příslušenství Sony NP-F série. Díky kapacitě 7800 mAh poskytuje výrazně delší výdrž pro natáčení videa, práci s monitory i LED světly.
Je ideální pro profesionální použití, kde je potřeba stabilní napájení po dlouhou dobu bez časté výměny baterií.
| Značka | Nitecore |
| Typ | NP-F970 |
| Kapacita | 7800 mAh |
| Kompatibilní značka | Sony (NP-F série) |
| Napětí | 7,2 V |
| Kapacita Wh | 56,2 Wh |
| Způsob nabíjení | externí nabíječka pro NP-F série |
| Kompatibilní zařízení | Sony NEX FS700 Sony NEX FS100J Sony PXW-Z100 Sony HVR-HD1000E Sony HDR-AX2000E Godox LED světla Feelworld monitory Z CAM kamery další zařízení podporující NP-F baterie |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Hmotnost | 0,32 kg |
| Rozměry (švh) | 7,07 × 3,93 × 5,97 cm |