Nitecore NL1410 je nabíjecí Li-ion akumulátor typu 14500 navržený pro spolehlivé napájení kompatibilních elektronických zařízení a svítilen. Díky kvalitní konstrukci a ochranným prvkům nabízí dlouhou životnost, bezpečný provoz a stabilní výkon.
Akumulátor je vybaven inteligentním ochranným obvodem proti přebití, nadměrnému vybití a zkratu. Niklované nerezové kontakty zvyšují odolnost proti nárazům a oxidaci, zatímco vestavěný přetlakový ventil přispívá k bezpečnosti při používání.
| Značka | Nitecore |
| Typ | 14500 |
| Kapacita | 1000 mAh |
| Kompatibilní značka | univerzální |
| Napětí | 3,6 V |
| Kapacita Wh | 3,6 Wh |
| Způsob nabíjení | externí nabíječka pro 14500 Li-ion akumulátory |
| Kompatibilní zařízení | kompaktní LED svítilny EDC svítilny elektronika využívající 14500 Li-ion akumulátory |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Rozměry (švh) | 1,41 × 5,22 cm |