| Značka | Nitecore |
| Typ | 21700 |
| Kapacita | 5000 mAh |
| Kompatibilní značka | Nitecore |
| Napětí | 3,6 V |
| Kapacita Wh | 18 Wh |
| Způsob nabíjení | externí nabíječka (Nitecore UMS / UI série) |
| Kompatibilní zařízení | Nitecore i4000R taktické LED svítilny výkonné LED svítilny Nitecore zařízení podporující 21700 button-top články vysokovýkonná outdoorová a taktická světla |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Rozměry (švh) | 2,19 × 7,7 cm |