Nitecore NL2160 je nabíjecí Li-ion akumulátor typu 21700 s vysokou kapacitou 6000 mAh a výstupním napětím 3,6 V. Je vhodný pro širokou škálu výkonných zařízení, včetně svítilen s výkonem až 1800 lumenů, kde zajišťuje dlouhou výdrž a stabilní napájení.
Akumulátor nabízí ochranu proti přebití, nadměrnému vybití a zkratu. Díky voděodolnosti IPX6 a bezpečnostnímu přetlakovému ventilu je spolehlivý i v náročných podmínkách. Niklované nerezové kontakty zvyšují odolnost vůči nárazům a oxidaci.
| Značka | Nitecore |
| Typ | 21700 |
| Kapacita | 6000 mAh |
| Kompatibilní značka | univerzální |
| Napětí | 3,6 V |
| Kapacita Wh | 21,6 Wh |
| Způsob nabíjení | externí nabíječka pro 21700 Li-ion akumulátory |
| Kompatibilní zařízení | LED svítilny outdoorová a pracovní elektronika zařízení využívající 21700 Li-ion akumulátory |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Rozměry (švh) | 2,2 × 7,54 cm |