Nitecore NP-FZ100C je dobíjecí Li-ion akumulátor s kapacitou 2400 mAh určený pro vybrané fotoaparáty Sony. Díky integrovanému USB-C nabíjení nabízí pohodlné doplnění energie bez potřeby externí nabíječky, což oceníte při cestování i dlouhém fotografování.
Baterie váží pouhých 80 g a poskytuje stabilní výkon 17,28 Wh. Plné nabití přes USB-C trvá přibližně 2,8 hodiny.
| Značka | Nitecore |
| Typ | NP-FZ100C |
| Kapacita | 2400 mAh |
| Kompatibilní značka | Sony |
| Napětí | 7,2 V |
| Kapacita Wh | 17,28 Wh |
| Způsob nabíjení | USB-C |
| Kompatibilní zařízení | Sony α1 Sony α9 Sony α9 II Sony α7R III Sony α7R IV Sony α7 III Sony α6600 Sony α7R II Sony α7S III Sony α7S II Sony α7C Sony FX3 Sony α7 IV Sony α7R V Sony ZV-E1 Sony FX30 |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Hmotnost | 0,08 kg |
| Rozměry (švh) | 5,18 × 3,88 × 2,26 cm |