| Značka | Nitecore |
| Typ | NP-W235C |
| Kapacita | 2400 mAh |
| Kompatibilní značka | Fujifilm |
| Napětí | 7,2 V |
| Kapacita Wh | 17,28 Wh |
| Způsob nabíjení | USB-C |
| Kompatibilní zařízení | Fujifilm X-T4 Fujifilm GFX100S Fujifilm X-H2S Fujifilm GFX50S II Fujifilm X-H2 Fujifilm X-T5 |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Hmotnost | 0,08 kg |
| Rozměry (švh) | 5,23 × 3,88 × 2,27 cm |