• Fotobatohy
  • Rádi vám poradíme
    +420 720 762 432
    Po - Pá: 9:00 - 18:00
  • Můj účet
  • Košík je prázdný
    za 0 Kč
Čistič senzorů: 10 ml × 1 kus

Bezalkoholový čisticí prostředek na senzory fotoaparátů. Čistí pomocí síly ultračisté vody, aniž by zanechával šmouhy nebo skvrny.

Bezpečný pro všechna elektronická zařízení, potahované čočky a obrazovky. Tento čisticí prostředek na senzory je vhodný pro celou řadu čisticích požadavků: snímače fotoaparátů, objektivy fotoaparátů, displeje telefonů, notebooky, počítačové monitory, klávesnice, brýle a jiné optické čočky.

Silný čisticí účinek zabraňuje pronikání skvrn do vnitřku zařízení a vzniku sekundárního znečištění.

Unikátní design malé lahvičky zabraňuje účinně úniku čisticího prostředku. Malá 10 ml lahvička.


Obsah balení:
1x čistič senzorů fotoaparátů

TECHNICKÉ ÚDAJE
Typ čističe fotoaparátu: čisticí kapalina, čistič senzorů
Barevná skupina: stříbrná
Přesný název barvy: stříbrná
Hmotnost: 25 g
Obsah balení: čistič senzorů fotoaparátů

 Specifikace
ZnačkaVSGO
 Pro lepší péči
     
    Používáme cookies. Díky nim vám náš eshop funguje tak, jak má. Pomůžou vám zapamatovat nastavení jazyku, měny nebo adresy. Také vám díky nim doporučíme produkty, které jsou přesně pro vás. Více najdete v našich zásadách pro cookies.