• Fotobatohy
  • Radi vám poradíme
    +420 720 762 432
    Po - Pia: 9:00 - 18:00
  • Moje konto
  • je prázdny
    za 0 Kč

Ars-Imago FX fixer universal 500ml

Ars-Imago FX fixer universal 500ml
ARS-IMAGO FX FIXER UNIVERSAL je kyselý univerzální ustalovač, nikoli tvrdidlo, pro černobílé filmy a papír (receptura Agfa Agefix).
ID produktu
1011368
Výrobca
ARS-IMAGO
Záručná doba
2 roky
247,93 Kč bez DPH
300 KčCena s DPH
Centrálny sklad
31 ks – doručení do 5 pracovních dnů
ARS-IMAGO FX FIXER UNIVERSAL je kyselý univerzální ustalovač, nikoli tvrdidlo, pro černobílé filmy a papír (receptura Agfa Agefix).

📷 Na doplnění detailních informací právě pracujeme.

Máte-li jakýkoliv dotaz k tomuto produktu, neváhejte nás kontaktovat na info@fotobatohy.cz – rádi vám poradíme.

Děkujeme za vaši trpělivost.
Tým Fotobatohy.cz



Jedná se o kapalný, vysoce koncentrovaný roztok na bázi thiosíranu amonného. V závislosti na ředění jej lze použít jako standardní fixátor nebo jako rychlý fixátor.

PŘÍPRAVA: Pro přípravu potřebného množství pracovního roztoku zřeďte fixační koncentrát tekoucí vodou. Standardní ředění 1+7 nebo 1+9 ředění rychlého fixátoru 1+5.

Ředění pro film:*

  • 7 dílů vody + 1 díl fixátoru = pracovní roztok
  • 5 dílů vody + 1 díl ustalovače = pracovní roztok

Ředění pro papír:

  • 7 dílů vody + 1 díl ustalovače = pracovní roztok
  • 9 dílů vody + 1 díl ustalovače = pracovní roztok

TEPLOTA: Udržujte konstantní teplotu s maximálním rozdílem 5 °C oproti vyvolávací lázni.

AGITACE: Dodržujte uvedený režim pro vyvolávací lázeň.

DOBY OŠETŘENÍ: Zkontrolujte časy uvedené v technickém listu výrobku.

KAPACITA: Zkontrolujte datový list výrobku.

TRVANLIVOST: Koncentrovaný přípravek lze v původní lahvičce uchovávat po dobu 2 let. Pracovní roztok se doporučuje použít do 3 měsíců od otevření.

500 ml

 Špecifikácia
ZnačkaARS-IMAGO
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.