• Fotobatohy
  • Rádi vám poradíme
    +420 228 811 811
    Po - Pia: 9:00 - 18:00
  • Moje konto
  • je prázdny
    za 0 Kč

Kodak Professional Hypo Clearing Agent Powder To Make 19L

Kodak Professional Hypo Clearing Agent Powder To Make 19L
Zkraťte dobu praní černobílého filmu nebo papíru v temné komoře po jeho fixaci pomocí přípravku Kodak Hypo Clearing Agent.
ID produktu
1007536
Výrobca
KODAK
Záručná doba
2 roky
Bežná cena: 530 Kč s DPH / ks, Ušetríte: 80 Kč s DPH / ks (15%)
371,90 Kč bez DPH
450 KčCena s DPH
Centrálny sklad
22 ks – doručení do 5 pracovních dnů
Zkraťte dobu praní černobílého filmu nebo papíru v temné komoře po jeho fixaci pomocí přípravku Kodak Hypo Clearing Agent.

Smíchejte práškový koncentrát s vodou a vytvořte 3,8 l základního roztoku. Po přípravě základního roztoku jej můžete naředit v poměru 1:4 a vytvořit 19 l pracovního roztoku.Vlastnosti:Hypo clearingový prostředek pro všeobecné použití pro černobílé filmy a papírZkracuje dobu praní po fixaciZ 502 g práškového koncentrátu vznikne 19 l pracovního roztoku
 Špecifikácia
ZnačkaKODAK
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.