| Značka | Nitecore |
| Typ | AA |
| Kapacita | 2400 mAh |
| Kompatibilní značka | univerzální |
| Napětí | 1,5 V |
| Kapacita Wh | 3,6 Wh |
| Způsob nabíjení | USB-C |
| Kompatibilní zařízení | zařízení s AA (1,5 V) napájením |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Hmotnost | 0,021 kg |
| Rozměry (švh) | 1,45 × 5,03 cm |