Nitecore NC BP004 je náhradní Li-ion akumulátor kompatibilní s Fujifilm NP-W126S, určený pro širokou škálu fotoaparátů Fujifilm řady X. Nabízí kapacitu 1140 mAh a stabilní výkon pro fotografování i natáčení videa.
Baterie je vybavena víceúrovňovou ochranou proti přebití, hlubokému vybití, přepětí, nadproudu a zkratu, což zajišťuje bezpečný provoz a dlouhou životnost. Doporučeno je použití s Nitecore FX1 dual slot nabíječkou pro rychlé a šetrné nabíjení.
| Značka | Nitecore |
| Typ | NP-W126S |
| Kapacita | 1140 mAh |
| Kompatibilní značka | Fujifilm |
| Napětí | 7,4 V |
| Kapacita Wh | 8,4 Wh |
| Způsob nabíjení | externí nabíječka (doporučeno Nitecore FX1 dual slot charger) |
| Kompatibilní zařízení | Fujifilm X-H1 Fujifilm X-Pro1 Fujifilm X-Pro2 Fujifilm X-Pro3 Fujifilm X-T1 Fujifilm X-T2 Fujifilm X-T3 Fujifilm X-T10 Fujifilm X-T20 Fujifilm X-T30 Fujifilm X-T100 Fujifilm X-E1 Fujifilm X-E2 Fujifilm X-E2S Fujifilm X-E3 Fujifilm X-E4 Fujifilm X-A1 |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Hmotnost | 0,051 kg |