| Značka | Nitecore |
| Typ | 18650 |
| Kapacita | 3400 mAh |
| Kompatibilní značka | zařízení podporující akumulátory typu 18650 |
| Napětí | 3,7 V |
| Kapacita Wh | 12,24 Wh |
| Způsob nabíjení | Micro USB přímo v akumulátoru |
| Kompatibilní zařízení | svítilny, čelovky a další zařízení s podporou 18650 Li-ion akumulátorů |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Hmotnost | 0,0473 kg |
| Rozměry (švh) | 6,8 × 1,83 cm |