• Fotobatohy
 • Need Help?
  +420 228 811 811
  Mo-Fri: 9AM – 5PM CET
 • My profile
 • is empty
  in 0.00,- $
Fotobatohy.cz | foto a video příslušenství
 Novinky
Velikonoční expedice

Vážení přátelé dobrého světla, rádi bychom vám popřáli krásné velikonoční svátky a informovali vás, že expedice během svátků bude probíhat v sobotu (u vybraných dopravců) a poté až v úterý 19. 4.


Objednávky do Alzaboxu

Nechte si zásilku doručit pohodlně do nejbližšího Alzaboxu! Při objednávání zvolte způsob dopravy Zásilkovna a vyhledejte váš oblíbený Alzabox. Pozor, některé Alzaboxy i Z-boxy mohou být občas přetížené, a tak se může doručení zásilky protáhnout.

 Hodnocení zákazníků
 •  dobrý výběr, správné informace, kde jinde měli neúplné nebo žádné informace, tak tady to měli popsaný správně. Líbí se mi dobře popsané produktové stránky a chat, kde vám poradí, jestli se vám tam vejde přímo vaše technika. 
 •  Vsechno v poradku. 
 •  Dobrá nabídka, cena v pohodě. Trochu oldschool design, ale přehledné to mají. Ale skvelá podpora, necpali mi nejdrazší pridukt, ale reálně podle zkušeností poradili. Trochu dražší dobírka. 
show more...
 Kalkulačka měn

Jednorázový fotoaparát Kodak Power Flash 800/27

Jednorázový fotoaparát Kodak Power Flash 800/27
 • Jednorázový fotoaparát Kodak Power Flash 800/27
 • Jednorázový fotoaparát Kodak Power Flash 800/27
 • Jednorázový fotoaparát Kodak Power Flash 800/27
Kodak Power Flash se hodí na oslavy narozenin, svatby, večírky a jiné společenské události. A ráno si budete vše pamatovat.
Product code
1312339
Manufacturer
Kodak
Warranty
2 years
15.61,- $ excl. VAT
18.89,- $Price incl. VAT
out of stock
Film už je vložený uvnitř, není potřeba jakkoliv vodotěsné pouzdro otevírat. Baterie není potřeba.
Kodak Power Flash se hodí na oslavy narozenin, svatby, večírky a jiné společenské události. A ráno si budete vše pamatovat.

Pokud hledáte zábavný a snadný způsob fotografování v interiéru a exteriéru, jednorázový fotoaparát Kodak Power Flash je skvělou volbou jak zachytit své vzpomínky.

Díky zabudovanému blesku je tento jednorázový fotoaparát skutečně všestranný a snímky pořídíte za jakýchkoli podmínek. Hodí se na oslavy narozenin, svatby, večírky a jiné společenské události. Automatický blesk se dobíjí na vzdálenost 1,2 až 4,5 metru.

Ovládání tohoto fotoaparátu je tak jednoduché, že skvělé snímky pořídí nejen děti, ale i prarodiče nebo technicky méně zdatní jedinci. Stačí pouze mačkat spoušť.

 Specification
ZnačkaKodak
Typ filmu35mm (kinofilm)
Zabudovaný bleskyes
Citlivost800 ISO
Počet snímků27
Váha150 g
 
We use cookies for the proper functioning of our website and its functions. With the help of cookies, we also, for example, remember your preferred language, increase the relevance of the displayed ads for you, calculate the number of visits to the site and remember your settings made on the site.