• Fotobatohy
 • Need Help?
  +420 228 811 811
  Mo-Fri: 9AM – 5PM CET
 • My profile
 • is empty
  in 0 Kč
 Novinky
Změna platební brány, platba v CZK i EUR

Vážení zákazníci, od 11. 5. 2024 vám nově umožňujeme platit českou platební bránou Comgate. Je vám k dispozici mnohem více způsobů platby. Nově je možné platit kartou i v EUR.


Změna DPH od 1. 1. 2024

Vážení zákazníci, od nového roku vchází v platnost novela o změně sazeb DPH. V našem sortimentu nedochází k žádným změnám. Přesto vás žádáme o pečlivou kontroluj objednávek na IČ. S dotazy nás neváhejte kontaktovat.

 Hodnocení zákazníků

 • ?
  Verified customer     
  Rychle dodani. Nenasla jsem.

 • PV
  Petra, Praha     
  Vstricnost, Ochota, Rychlost.

 • ZH
  Zdeněk, Broumov     
  Rychlé doručení, Dobře zabalená zásilka, Dobrá komunikace.

 • BH
  Barbara, Zlín     
  Super jednání, Při nedostupnosti objednaného zboží byla nabídnuta alternativa za sníženou cenu.
Show more
 Kalkulačka měn
 Události z foto oboru
Nový Polaroid I-2 kombinuje tradiční analogové zkušenosti s moderní technologií fotoaparátu a vytváří tak nový standard v oblasti instantní fotografie.

Fotoaparát I-2 je vybaven nejostřejším objektivem Polaroid a vestavěnými manuálními ovládacími prvky, takže poskytuje výjimečnou kvalitu snímků a dává fotografům nástroje, díky nimž se mohou stát mistry svého řemesla. 

„Dlouho bylo naším snem vyrobit špičkový fotoaparát Polaroid a dát lidem větší výběr ve světě analogové fotografie - výběr, po kterém toužilo mnoho vášnivých fotografů,“ řekl generální ředitel společnosti Polaroid Oskar Smolokowski. „Abychom mohli vyvinout model I-2, rozšířili jsme náš tým inženýrů a strávili jsme více než čtyři roky navrhováním a dolaďováním každého prvku. Je to nejschopnější fotoaparát, jaký jsme kdy vyrobili, a skutečný milník na naší cestě.“

Srdcem fotoaparátu I-2 je systém tří objektivů s kontinuálním automatickým ostřením, který dokáže pořídit nejostřejší snímky ze všech instantních fotoaparátů Polaroid na integrální film, zatímco široká clona zajišťuje nádhernou hloubku ostrosti. Objektiv byl navržen ve spolupráci s japonskými optickými inženýry s desítkami let zkušeností na vývoji špičkových analogových produktů.  

Automatické zaostřování plně využívá výhod objektivu se snímačem LiDAR (Light Detection and Ranging), který přesně detekuje vzdálenost od objektu a automaticky nastavuje objektiv, čímž zajišťuje přesné zaostření. Systém LiDAR umožňuje delší zaostřovací vzdálenost a je spolehlivý i v obtížných scénách s vysokým nebo nízkým osvětlením.

I-2 je první fotoaparát Polaroid na integrální film s vestavěným manuálním ovládáním, které umožňuje větší tvůrčí svobodu. Velký, jasný hledáček nabízí tradiční optický zážitek a sděluje uživateli nastavení fotoaparátu prostřednictvím integrovaného displeje. Rychlost závěrky, světelnost a šest různých režimů fotografování lze volit přímo na fotoaparátu.  

Polaroid I-2 dále rozšiřuje kreativní možnosti fotografů - je prvním instantním fotoaparátem kompatibilním s filmy i-Type, 600 a SX-70 a má vestavěný závit na objektiv kompatibilní se 49mm filtry.  

Design modelu I-2 je oslavou jeho funkčnosti. Exteriér je postaven kolem objektivu a manuálních ovládacích prvků fotoaparátu. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a má moderní vzhled, přičemž zůstává jedinečným a nezaměnitelným Polaroidem. 

Fotoaparát Polaroid I-2 je stvořen pro digitální věk, je vybaven připojením Bluetooth a dostupná aplikace umožňuje aktualizaci firmwaru i úplné dálkové ovládání fotoaparátu.  

Coco Capitán, Kotori Kawashima a Max Siedentopf se stali prvními umělci, kteří vyzkoušeli nový fotoaparát I-2. Společnost Polaroid si jejich práci objednala pro kampaň "Imperfectionists", která měla oslavit uvedení fotoaparátu na trh a instantní fotografii jako kreativní médium, které je krásně nepředvídatelné a nedokonalé.

„Nezajímá mě dokonalost. Chaos. Spontánnost. Náhodnost. Tam je realita,“ poznamenává slavný španělský umělec Coco Capitán. „Práce s fotoaparátem I-2 a filmem Polaroid je pozoruhodná. Jako tvůrčí nástroj má spoustu možností, přičemž nelze vždy předvídat, jak bude fotografie vypadat. Každý snímek je jedinečný a proces je stejně významný jako výsledek.“

Klíčové specifikace

 • Objektiv se 3 prvky a systémem kontinuálního automatického ostření

 • Vestavěné ruční ovládání

 • Systém LiDAR s vysokou přesností měření

 • Interní dobíjecí lithium-iontová baterie

 • Kompatibilní s filmy Polaroid i-Type, 600 a SX-70

 • Aplikace umožňující úplné dálkové ovládání a aktualizace firmwaru

 • Vestavěný 49mm držák filtru na objektivu

 • Kompatibilní s externími blesky

 Specification
ZnačkaPolaroid Originals
Typ filmui-Type
Zabudovaný bleskyes
 
We use cookies for the proper functioning of our website and its functions. With the help of cookies, we also, for example, remember your preferred language, increase the relevance of the displayed ads for you, calculate the number of visits to the site and remember your settings made on the site.