• Fotobatohy
 • Need Help?
  +420 228 811 811
  Mo-Fri: 9AM – 5PM CET
 • My profile
 • is empty
  in 0,- $
Omezený počet kusů
Nová fotoalba Printworks
Vše pro Polaroid i Instax
 Novinky
Provoz na Velikonoce

Užijte si Velikonoce se slevovým kupónem KURATKA. Některé objednávky vyexpedujeme v sobotu. Jinak až v úterý. Děkujeme za pochopení, hezké svátky!


Aktualizace obchodních podmínek

V souladu s tzv. tlačítkovou novelou jsme aktualizovali Všeobecné obchodní podmínky. Doplnili jsme informace o způsobu platby. Show more...

 Hodnocení zákazníků

 • BH
  Barbara, Zlín     
  Super jednání, Při nedostupnosti objednaného zboží byla nabídnuta alternativa za sníženou cenu.

 • VD
  Veronika, Mladá Boleslav     
  Kvalita výrobku , Rychlá odpovědi na dotaz, Perfektní komunikace. Přesto že jsem si 20 12. vybrala zboží, které nebylo skladem, přes komunikace s pánem mi batoh doručili 23. 12. Moc děkuji.

 • ?
  Verified customer     
  dobrý výběr, správné informace, kde jinde měli neúplné nebo žádné informace, tak tady to měli popsaný správně. Líbí se mi dobře popsané produktové stránky a chat, kde vám poradí, jestli se vám tam vejde přímo vaše technika.
Show more

Pomáhejme Ukrajině!

 • Added: 27.02.2022

Vážení přátelé, kolegové a zákazníci,

neradi do byznysu zatahujeme politiku, dlouhodobě razíme právo na názor a slušnou diskuzi. Chceme se ale důrazně ohradit proti ruské agresi vůči Ukrajině. Bytostně nám vadí, že ruská armáda útočí i na civilní měkké cíle a obyčejné obyvatele. Ještě více nám vadí, že nevynechají ze své agrese ani nemocnice, děti a seniory.

Rádi bychom vás vyzvali k jakékoliv podpoře Ukrajiny a co nejdřívějšího nastolení míru. Způsobů jak pomoci je mnoho. Níže uvádíme pár příkladů. Zároveň vás prosíme, čerpejte informace z ověřených zdrojů (např. médií veřejné služby).

Pomáháme Ukrajině

Rozhodli jsme se, že pomůžeme alespoň tak, jak je v našich silách. Vybrali jsme některé skladové produkty, ponechali jim běžnou cenu a opatřili je štítkem Pomoc Ukrajině (respektive stužkou s ukrajinskou bikolórou). Všechny peníze za tyto produkty pošleme na sbírku Člověka v tísni.

Sbírky

Člověk v tísni

humanitární balíčky na zajištění základních potřeb (voda, potraviny, hygienické potřeby, přístřeší, uhlí), psychologická pomoc, opravy poničených domů a vodních potrubí

Na webových stránkách organizace Člověk v tísni.

Charita

humanitární balíčky na zajištění základních potřeb (voda, potraviny, hygienické potřeby, přístřeší), psychologická pomoc

Na webových stránkách organizace Charita ČR.
Číslo účtu: 55660022/0800; VS: 104

ADRA

poukazy na základní potraviny a hygienické potřeby; cílená pomoc ve spoluprací s partnerskou organizací ADRA Ukrajina Na webových stránkách organizace ADRA.
Číslo účtu: 66888866/0300; VS: 500

Červený kříž

nákup zdravotnického materiálu, automobilů a mobilních ambulancí na převoz zraněných, zdravotnických stanů, chirurgických setů a navigačních prostředků

Na webových stránkách Červeného kříže ČR
Číslo účtu: 333999/2700; VS: 1502

Armáda spásy

cílená pomoc v místě konfliktu na základě doporučení sesterské organizace Armáda spásy Ukrajina, zajištění služeb pro uprchlíky na území České republiky

Na webových stránkách Armády spásy ČR.

(Převzato z iRozhlas.cz)

 
We use cookies for the proper functioning of our website and its functions. With the help of cookies, we also, for example, remember your preferred language, increase the relevance of the displayed ads for you, calculate the number of visits to the site and remember your settings made on the site.