• Fotobatohy
 • Need Help?
  +420 228 811 811
  Mo-Fri: 9AM – 5PM CET
 • My profile
 • is empty
  in 0 Kč
 Novinky
Změna platební brány, platba v CZK i EUR

Vážení zákazníci, od 11. 5. 2024 vám nově umožňujeme platit českou platební bránou Comgate. Je vám k dispozici mnohem více způsobů platby. Nově je možné platit kartou i v EUR.


Změna DPH od 1. 1. 2024

Vážení zákazníci, od nového roku vchází v platnost novela o změně sazeb DPH. V našem sortimentu nedochází k žádným změnám. Přesto vás žádáme o pečlivou kontroluj objednávek na IČ. S dotazy nás neváhejte kontaktovat.

 Hodnocení zákazníků

 • ?
  Verified customer     
  Rychle dodani. Nenasla jsem.

 • PV
  Petra, Praha     
  Vstricnost, Ochota, Rychlost.

 • ZH
  Zdeněk, Broumov     
  Rychlé doručení, Dobře zabalená zásilka, Dobrá komunikace.

 • BH
  Barbara, Zlín     
  Super jednání, Při nedostupnosti objednaného zboží byla nabídnuta alternativa za sníženou cenu.
Show more
 Kalkulačka měn
 Události z foto oboru

Harman Phoenix 200/36

Harman Phoenix 200/36
 • Harman Phoenix 200/36
 • Harman Phoenix 200/36
 • Harman Phoenix 200/36
 • Harman Phoenix 200/36
HARMAN Phoenix 200 je nový, experimentální barevný negativní film s vysokým kontrastem, silným viditelným zrnem a hodně „analogovým“ charakterem a feelem.
product ID
1005323
Manufacturer
Harman
309,92 Kč excl. VAT
375 KčPrice incl. VAT
Skladem u dealera
HARMAN Phoenix 200 je nový, experimentální barevný negativní film s vysokým kontrastem, silným viditelným zrnem a hodně „analogovým“ charakterem a feelem.

HARMAN Phoenix 200 je zbrusu nový barevný negativní film s citlivostí ISO 200 a s vyvolávacím procesem C-41, a je prvním filmem, který byl vyráběn kompletně od emulze až po kazetu v Harman továrně v Mobberley. Tento významný, ale neuvěřitelně vzrušující milník přináší film s vysokým kontrastem, silným a patrným zrnem a spoustou „analogového“ charakteru.

Vysoký kontrast a silné, viditelné zrno jsou jen některé z jeho unikátních vlastností, které přispívají k vytváření charakterních, nezaměnitelně analogových výsledků, které se odlišují od jakéhokoli jiného barevného filmu.

S kazetou s DX kódem a citlivostí ISO 200 lze Phoenix použít mezi ISO 100 a 400, ale nejlépe se osvědčuje za dobrého, konzistentního světla. Při jasných dnech nebo při fotografování proti světlu může také dojít k halaci.

Poskytuje syté, živé barvy, i když reagují odlišně na různé skenery a nastavení. Správně nastavená expozice rozhodně přispěje k získání nejlepších výsledků, proto doporučujeme měřit střední tóny, abyste zachovali detail ve stínech nebo výškách (pře- nebo podexponování není kamarádem Phoenixu)!

Součástí zábavy při fotografování filmu je očekávání neočekávaného a tento film to přesně nabízí, ať už jde o jedinečně zbarvené negativy nebo náhodné setkání s občasnými anomáliemi v nanesení emulze. Udržte zpět svá očekávání a užijte si zážitek!

Upozornění: HARMAN Phoenix je experimentální film v limitovaném provedení a prvním krokem Harmanu do barev. Výroba barevných filmů je velmi odlišná od černobílých a i když učinili pokrok, uvědomují si, že se mají ještě hodně co učit. Přijměte tento film se všemi jeho zvláštnostmi a rozdíly.

 Specification
ZnačkaHarman
Barevnostbarevný
Typ filmukinofilm
Citlivost200 ISO
Počet snímků36
Zrnostřední až výraznější
Kontrastvysoký
Standardní proces vyvoláníC-41
Charakteristikasyté a živé barvy, výrazné zrno
Vhodné pro foceníexperimenty
každodenní aktivity
 Similar products
 
We use cookies for the proper functioning of our website and its functions. With the help of cookies, we also, for example, remember your preferred language, increase the relevance of the displayed ads for you, calculate the number of visits to the site and remember your settings made on the site.